BGA 100: Nenápadný provozním hlukem, překvapivý výkonem
Vysoce výkonný akumulátorový foukač STIHL BGA 100 pro profesionální použití je ideální pro prostředí s přísnými hlukovými normami, jako jsou nemocniční zahrady, mateřské školy nebo rezidenční oblasti. Nabízí silný výkon a tichý provoz bez emisí. Na centrální ovládací jednotce foukače STIHL BGA 100 si můžete nastavit intenzitu foukání ve třech úrovních podle aktuálního úkolu. Úroveň výkonu foukače je indikována LED diodami. Bez ohledu na zvolený stupeň výkonu můžete aktivovat funkci Boost pouhým přetlačením ovládací páčky. V našem videu se můžete podívat na výhody modelu BGA 100. EC motor s vysokou účinností a minimálním mechanickým opotřebením zajišťuje dostatek výkonu.
Foukač STIHL BGA 100 váží 2,5 kg (bez akumulátoru). Díky foukací trubici s rychlým nastavením můžete měnit délku přístroje ve třech úrovních a přizpůsobit ji dle konkrétního úkolu. Díky tomu můžete efektivně odstraňovat listí a odpadky i z větších ploch. Akumulátorový foukač listí STIHL BGA 100 pracuje s akumulátory ze systému STIHL AP. Pro pohodlnou práci je k dispozici také opaskové pouzdro STIHL AP s připojovacím kabelem, díky kterému můžete foukač použít s akumulátory AP, systémem popruhů STIHL a opěrným polštářkem STIHL. Opěrný polštářek lze zavěsit přímo do závěsného oka na přístroji. Pro delší pracovní intervaly doporučujeme zádový akumulátor, například akumulátor STIHL AR 2000 L.
Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou navrženy pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v náročných povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci přísných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.
V našem přehledu výdrže a dobíjení akumulátoru STIHL si můžete ověřit, jak dlouho můžete s přístrojem pracovat a jak dlouho trvá nabíjení konkrétního akumulátoru.


Technické parametry
| Jmenovité napětí | 36 V |
| Max. napětí | 40 V |
| Aku systém | AP |
| Doporučený akumulátor | AR 3000 L |
| Foukací výkon s kulatou tryskou | 17 N 1) |
| Hmotnost zařízení bez akumulátoru | 2.5 kg |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou | 75 m/s |
| Max. rychlost proudění vzduchu s plochou tryskou | 81 m/s |
| Proud vzduchu s kulatou tryskou | 840 m³/h |
| Proudění vzduchu s plochou tryskou | 760 m³/h |
| Min. provozní doba baterie AP 20 | 9 min 2) |
| Max. doba provozu baterie AP 20 | 51 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AP 30 | 19 min 2) |
| Max. doba provozu baterie AP 30 | 99 min 2) |
| Min. provozní doba akumulátoru AP 100 | 8 min 2) |
| Max. provozní doba akumulátoru AP 100 | 32 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AP 200 | 12 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AP 200 | 66 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AP 200 S | 12 min 2) |
| Max. provozní doba akumulátoru AP 200 S | 66 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AP 300 | 16 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AP 300 | 83 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AP 300 S | 20 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AP 300 S | 103 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AP 500 S | 24 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AP 500 S | 123 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AR 1000 | 45 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AR 1000 | 225 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AR 2000 | 60 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AR 2000 | 300 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AR 2000 L | 80 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AR 2000 L | 400 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AR 3000 | 75 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AR 3000 | 395 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AR 3000 L | 110 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AR 3000 L | 595 min 2) |
| Hladina akustického tlaku | 80 dB(A) 3) |
| Hladina akustického tlaku ve vzdálenosti 15 m | 56 dB(A) 4) |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB(A) 3) |
| Vibrační hodnota vpravo | 0.9 m/s² 5) |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
Odměrka 500 Ml
Upgrade Kit 3, HEXA 36RH66
Přilbová Souprava ADVANCE X-Climb
Zahradnické Nůžky F6 












