Zádový akumulátorový foukač BGA 300: velmi tichý i přes vysoký foukací výkon
Pokud technické služby provádí úklidové práce v oblastech citlivých na hluk, je důležitá hlasitost používaných strojů. Proto jsme akumulátorový foukač STIHL BGA 300 vybavili novým systémem STIHL pro snížení hluku. Díky snížení určitých frekvencí má navíc příjemnější zvuk. Maximální rychlost vzduchu 86 m/s zajišťuje mimořádně vysoký čisticí výkon, takže snadno odfouknete i těžké a mokré listí a efektivně uklidíte celé parky, cesty a ulice.
Pro optimální hospodaření s energií můžete na ovládací rukojeti s LED displejem nastavit výkon foukání pomocí 4 předdefinovaných úrovní. Nastavitelná foukací trubice se dá snadno zkrátit nebo prodloužit. Kompaktní konstrukce akumulátorového foukače je navíc přizpůsobena tak, abyste se mohli snadno pohybovat i v úzkých prostorech, jako například mezi zaparkovanými auty.
Ergonomický nosný systém s pohodlnými ramenními popruhy a bederním pásem optimálně rozkládá hmotnost.
Pro práci s foukačem BGA 300 je nutný alespoň jeden akumulátor STIHL AR 2000 L.
Všechny akumulátorové stroje STIHL AP-Systému jsou určeny především pro profesionální uživatele a každodenní použití, a to i v nepříznivém počasí. Stroje jsou testovány proti stříkající vodě v náročných interních testech podle normy IPX4.
V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se akumulátor nabíjí.


Technické parametry
| Jmenovité napětí | 36 V |
| Max. napětí | 40 V |
| Aku systém | AP |
| Doporučený akumulátor | AR 3000 L |
| Foukací výkon s kulatou tryskou | 26 N 1) |
| Hmotnost zařízení bez akumulátoru | 7.4 kg |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou | 86 m/s |
| Proud vzduchu s kulatou tryskou | 970 m³/h |
| Min. provozní doba baterie AP 30 | 9 min 2) |
| Max. doba provozu baterie AP 30 | 24 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AP 200 | 13 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AP 200 | 16 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AP 200 S | 13 min 2) |
| Max. provozní doba akumulátoru AP 200 S | 16 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AP 300 | 8 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AP 300 | 20 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AP 300 S | 10 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AP 300 S | 25 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AP 500 S | 12 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AP 500 S | 30 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AR 2000 L | 50 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AR 2000 L | 105 min 2) |
| Min. provozní doba baterie AR 3000 L | 65 min 2) |
| Max. provozní doba baterie AR 3000 L | 150 min 2) |
| Hladina akustického tlaku | 84 dB(A) 3) |
| Hladina akustického tlaku ve vzdálenosti 15 m | 62 dB(A) 4) |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB(A) 3) |
| Vibrační hodnota vpravo | 0.2 m/s² 5) |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
MultiClean 500 Ml 
























