RM 2 RT: Benzínová mulčovací sekačka s 1-rychlostním pohonem

Technické parametry
| Zdvihový objem | 149 cm³ |
| Jmenovitý výkon | 2,2 kW |
| Pohon | 3,5 km/h |
| Typ motoru | Serie HD675 OHV SC |
| CO2 | 725 g/kWh |
| Hmotnost zařízení bez paliva | 30 kg |
| Max. plocha trávníku | 1500 m² 1) |
| Šířka řezu | 46 cm |
| Výška sečení | 28 – 85 mm |
| Nastavení výšky sečení | 4-stupňové |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje | 2800 ot/min |
| Šířka zařízení bez nástavců | 50 cm |
| Max. výška zařízení | 105 cm |
| Průměr předního kola | 200 mm |
| Průměr zadního kola | 200 mm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA | 79 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA | 93 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku | 2 dB(A) 2) |
| Vibrace vodicí násady AHW | 4.40 m/s² |
| Faktor nejistoty K | 2.20 m/s² 2) |
Odměrka 100 Ml 








