

Technické parametry
| Aku systém | AK |
| Pohon | 3,5 km/h |
| Doporučený akumulátor | AK 30 S |
| Hmotnost zařízení bez akumulátoru | 29 kg |
| Šířka řezu | 46 cm |
| Výška sečení | 20 – 100 mm |
| Nastavení výšky sečení | 7-stupňové (centrální) |
| Jmenovité otáčky pracovního nástroje | 3000 ot/min |
| Max. plocha na jedno nabití akumulátoru AK 10 | 130 m² 1) |
| Max. plocha na jedno nabití akumulátoru AK 20 | 260 m² 1) |
| Max. plocha na jedno nabití akumulátoru AK 30 | 340 m² 1) |
| Max. plocha na jedno nabití akumulátoru AK 30 S | 340 m² 1) |
| Objem koše na trávu | 52 l |
| Šířka zařízení bez nástavců | 51 cm |
| Max. výška zařízení | 117 cm |
| Průměr předního kola | 180 mm |
| Průměr zadního kola | 200 mm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA | 79 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA | 95 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku | 2 dB(A) 2) |
| Vibrace vodicí násady AHW | 1.80 m/s² |
| Faktor nejistoty K | 0.90 m/s² 2) |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
CS 100 5 L
RG-KM Odstraňovač Plevele 



